Kvartet nastavio niz trijumfa u Kupu Beograda

U trećem kolu Kupa Beograda, na strelištu Novog Beograda Ušće, niz pobeda nastavilo je četvoro strelaca.

Maksimalnih 36 bodova (po 12 za prvo mesto u svakom kolu) osvojili su kadet domaćeg Novog beograda Ušće Aleksandar Nikolić (puška), i troje strelaca pištoljem: Zlatomir Marković, kadet Zemuna Centar, mlađa juniorka Crvene zvezde Teodora Simić i Jovana Todorović, kadetkinja Novog Beograda Ušće.

U Ligi Beograda serijskom vazdušnom puškomza pionirski uzrast, dominaciju je trećom pobedom nastavio Petar Posrkača (Policajac).

Treće kolo Lige Beograda za pionire i pionirke

Serijska vazdušna puška

Pionirke: 1. Novi Beograd Ušće (Milinčević, Kutlešić, Knežević) 512, 2. Partizan 5050, 3. Crvena zvezda 495… Pojedinačno: 1. Anja Nikodinović (Partizan) 183, 2. Isidora Pavlović (Kolubara) 174, 3. Olga Kutlešić (Novi Beograd Ušće) 172… Generalni plasman posle tri kola: 1. Novi Beograd Ušće 24, 2. Partizan 22, 3. Crvena zvezda 20 bodova… Pojedinačno: 1. Nikodinović 184,0 (prosek), 2. Tara Nježić (Policajac) 175,5, 3. Tamara Đapić (Crvena zvezda) 172,0…

Pioniri: 1. Novi Beograd Ušće (Nikolić, Fatić, Lužija) 505, 2. Partizan 477, 3. Kolubara 471… Pojedinačno: 1. Petar Posrkača (Policajac) 181, 2. Luka Ćirić (Vidikovac) 173, 3. Uglješa Mihajlović (Partizan) 171…Generalni plasman posle tri kola: 1. Novi Beograd Ušće 24 boda, 2. Partizan 22, 3. Kolubara 19… Pojedinačno: 1. Posrkača 179,0 (prosek), Ćirić 170,0, 3.  Vladimir Nikolić (Novi Beograd Ušće) 170,0…

Treće kolo Kupa Beograda

Standardna vazdušna puška

Kadeti: 1. Aleksandar Nikolić 582, 2. Dimitrije Fatić 575 (obojica Novi Beograd Ušće), 3. Petar Poskrača (Policajac) 556… Plasman za finale Kupa: 1. Nikolić 36 bodova, 2. Tadija Tonić (Partizan) 19, 3. Posrkača 18…

Mlađi juniori i kadeti: 1. Aleksa Mitrović (Novi Beograd Ušće) 587, 2. Stojan Stevanović (Policajac) 586, 3. Aleksa Kukrkić (Novi Beograd Ušće) 585… Plasman za finale Kupa: 1. Mitrović 30, 2. Stevanović 25, 3. Kukrkić 25…

Kadetkinje: 1. Kristina Lazarević 396, 2. Anja Knežević 387 (obe Novi Beograd Ušće), 3. Anja Nikodinović (Partizan) 372… Plasman za finale Kupa: 1. Lazarević 32, 3. Knežević 32, 3. Ivana Anušić (Novi Beograd Ušće) 17…

Mlađe juniorke i kadetkinje: 1. Kristina Lazarević 396, 2. Anja Knežević 387, 3. Jovana Pavlović 384 (sve tri Novi Beograd Ušće)… Plasman za finale Kupa: 1. Knežević 30, 2. Lazarević 29, 3. Marija Zavišić (Policajac) 22…

Standardni vazdušni pištolj

Kadeti: 1. Zlatomir Marković (Zemun Centar) 529, 2.Jovan Jović (Novi Beograd Ušće) 503, 3. Sava Matić (Kolubara) 474… Plasman za finale Kupa: 1. Marković 36, 2. Jović 30, 3. Matić 23…

Mlađi juniori i kadeti: 1. Aleksa Plevnik 544, 2. Vukašin Lazić 541 (obojica Kolubara), 3. Stefan Mijaljević (Policajac) 532… Plasman za finale Kupa: 1. Lazić 34, 2. Zlatomir Marković (Zemun Centar) 27, 3. Mijaljević 23…

Kadetkinje: 1. Jovana Todorović (Novi Beograd Ušće) 349, 2. Nađa Martinović (Partizan) 343, 3. Anđela Stojanović (Crvena zvezda) 332… Plasman: 1. Todorović 36, 2. Stojanović 28, 3. Milica Obradović (Kolubara) 22…

Mlađe juniorke i kadetkinje: 1. Teodora Simić (Crvena zvezda) 374, 2. Jovana Todorović (Novi Beograd Ušće) 349, 3. Nađa Martinović (Partizan) 343… Plasman za finale Kupa: 1. Simić 36, 2. Todorović 30, 3. Anđela Stojanović  (Crvena zvezda) 22…

Print Friendly, PDF & Email