2022.

Kalendar takmičenja Streljačkog saveza Beograda za 2022. godinu

Dokument u pdf formatu: Kalendar SSB 2022

 

  JANUAR
12.01 – 16.01. ISSF Gran pri, 10m, Ruše, Slovenija
18.01 – 21.01. ISSF Gran pri, 10m, Osijek, Hrvatska
22.01 – 23.01. 1. kolo Kupa SSS, B program, 10m, Novi Sad
29.01 – 30.01. Prvenstvo Beograda 10 m, A program Rezultati
FEBRUAR
05.02 – 06.02. Finale Kupa SSS, A program, 10m, Novi Sad
12.02 – 13.02. 4. kolo Lige i Kupa Beograda, 10 m Rezultati
12. 02 – 13.02. Vojvodina kup, 10 m, Novi Sad
19.02 – 20.02. PRVENSTVO SRBIJE, 10m, A program, juniori i juniorke, Smederevo
26.02 – 27.02. 2. kolo Kupa SSS, B program, 10m, Niš
26.02 – 08.03. ISSF Svetski kup, 10m/25m/50m, Kairo (Egipat)
MART
05 03 – 06. 03. Prvenstvo Beograda, 10m, B program, Novi Beograd-Ušće Rezultati
12. 03 – 13. 03. PRVENSTVO SRBIJE, 10m, A program, seniori i seniorke, Niš
18. 03 – 27. 03 PRVENSTVO EVROPE, 10m, Hamar (Norveška)
19.03 – 20.03. 5. kolo Lige i Kupa Beograda , Novi Beograd-Ušće odloženo
19. 03. – 20.03. 3. kolo Kupa SSS, B program, 10m, Smederevo
26. 03. – 27. 03. 5. kolo Lige i Kupa Beograda , Novi Beograd-Ušće  Rezultati
26. 03. – 27. 03. FINALE KUPA SSS, B program, 10m, Smederevo
APRIL
02. 04 – 03. 04. Prvenstvo Srbije, 10m, B program, Beograd (Crvena zvezda)
09. 04 – 10. 04. Prvenstvo Beograda, 10m, B i C program, Novi Beograd-Ušće Rezultati
09. 04 – 19. 04. ISSF Svetski kup, Rio de Žaneiro (Brazil)
16.04  – 17.04. 6. kolo Lige i finale Kupa Beograda , Novi Beograd-Ušće Rezultati
Kamp pespektivnih strelaca
29. 04 – 01.05. Evropska liga mladih, 10m, kvalifikacije Regiona “Istok”, Osijek (Hrvatska)
MAJ
Međunarodno takmičenje, ISSF program, Plzenj (Češka) otkazano
04.05 – 09.05. Međunarodno takmičenje, 10/25/50m, Budimpešta (Mađarska) – novi turnir
07. 05 – 08. 05. PRVENSTVO SRBIJE, 10 m, B i C program, Subotica (Spartak)
09. 05 – 20. 05. ISSF Juniorski svetski kup, 10m/25m/50m, Zul (Nemačka)
14.05 – 15. 05. Prvo kolo Kupa SSS, A program (25m/50m) i B program (kadeti/nje, trostav vazdušna puška), Novi Sad
20.05 – 29.05. ISSF Gran pri turnir, 10m/25m/50m, Granada (Španija)
27.05. – 09. 06. ISSF Svetski kup, 10m/25m/50m, Baku (Azerbejdžan)
28. 05. – 29.05. Drugo kolo Kupa SSS, A program (25m/50m) i B program (kadeti/nje, trostav vazdušna puška), Novi Sad
JUNI
11.06. Treće kolo Kupa SSS, B program (kadeti/nje, 3×20 vazdušna puška), Smederevo
11.06 – 12.06. Treće kolo Kupa SSS, A program (25m/50m),  Novi Sad
18. 06. FINALE Kupa SSS, B program (kadeti/nje, 3×20 vazdušna puška), Smederevo
18.06 – 19. 06. FINALE Kupa SSS, 25m/50m, A program ,  Novi Sad
25.06 – 26. 06. Prvenstvo Beograda 25m/50m, A program, Beograd i Novi Sad
25. 06 – 05. 07. Mediteranske igre, Oran (Alžir)
JULI
09.07 – 22.07. ISSF Svetski kup,10m/25m/50m, Čangvon (Južna Koreja)
15. 07 – 17.07. PRVENSTVO SRBIJE, A program (juniori/ke), 25m/50m i B program, 10m, 3×20, Novi Sad
21. 07 – 24. 07. Velika nagrada Novog Sada, 10m/25m/50m, Novi Sad
30. 07 – 31. 07. PRVENSTVO SRBIJE, A program (seniori,seniorke), 25m/50m, Novi Sad
AVGUST
04. 08 – 11. 08. Kamp perspektivnih strelaca Srbije, vazdušno oružje, Karataš
15. 08 – 30. 08. PRVENSTVO EVROPE, 25/50m, Moskva (Rusija) otkazano
SEPTEMBAR
03. 09 – 04. 09. Prvenstvo Beograda, B i C program, 50m (serijska MK puška)
05.09 – 18.09. PRVENSTVO EVROPE, 25/50m, Vroclav (Poljska) – novi termin i domaćin
09. 09. PRVENSTVO SRBIJE, B i C program, 50m (serijska MK puška), Trstenik
10. 09 – 11. 09. PRVENSTVO SRBIJE, C program, 100m (vojnička puška i PAP), Trstenik
15. 09. – 18. 09. Međunarodni turnir “Ištvan Poljanac” (ISSF program), Beograd
24. 09 – 25. 09. PRVENSTVO SRBIJE, C program, 25m (pištolj velikog kalibra),Vrbas
30. 09 – 02. 10. Finale Evropske lige mladih,Budimpešta, Mađarska
OKTOBAR
08. 10 – 09. 10. 1. kolo Lige i Kupa Beograda, Novi Beograd – Ušće
12. 10 – 25. 10. PRVENSTVO SVETA, 10m/25m/50m, Kairo (Egipat)
15.10 – 16. 10. Prvo kolo Kupa SSS, A program, 10m, Niš
Međunarodno takmičenje Salona DC Open, 10m, Solin (Hrvatska)
22. 10 – 23. 10. Finale Kupa Srbije, serijska vazdušna puška, 10m, Pančevo
29. 10 – 30. 10. 2. kolo Lige i Kupa Beograda, Novi Beograd – Ušće
NOVEMBAR
05. 11 – 06. 11. Velika nagrada Smedereva i Walther Youth Cup, 10m, (mlađe kategorije), Smederevo
12. 11 – 13. 11. Međunarodno takmičenje “Olimpijske nade”, 10m, Njitra (Slovačka)
13. 11. Memorijalni turnir “Želimir Mladenović Žele”, 10m, Smederevo
18. 11 – 20. 11. Sajam sporta, Beograd
26. 11. Drugo kolo Kupa SSS, A program, 10m, Kikinda
27. 11. Kup Kikinde, 10 m, Kikinda
28. 11 – 30.11. Međunarodno takmičenje Hungarian Open, 10m, Budimpešta, Mađarska
DECEMBAR
03. 12 – 04. 12. Međunarodno takmičenje Trofej Mladosti, 10m, Zagreb (Hrvatska)
10. 12 – 11. 12. 47. Internacionalno prvenstvo Beograda, 10m, Beograd
17. 12 – 18.12. 3. kolo Lige i Kupa Beograda, Novi Beograd – Ušće
17. 12 – 18. 12. Međunarodno takmičenje Božićni kup, 10m, Osijek (Hrvatska)
24. 12 – 25. 12. Treće kolo Kupa SSS, A program, 10m, Beograd (Crvena Zvezda)