2019.

Kalendar takmičenja Streljačkog saveza Beograda za 2019. godinu

Januar
04 – 06. Međunarodno takmičenje Trzin,Slovenija St. vazdušno oružje
11 – 13. Međunarodno takmičenje Ruše,Slovenija St. vazdušno oružje
19 – 20. I kolo Lige i Kupa Srbije – B, pioniri/ke, kadeti/nje, ml.juniori/ke St. vazdušno oružje,
serijska vazd. puška
23 – 27. Međunarodno takmičenje Minhen, Nemačka St. vazdušno oružje
26 – 27. PRVENSTVO BEOGRADA – A program St. vazdušno oružje (rezultati) 
Februar
02 – 03. Vojvodina kup Novi Sad St. vazdušno oružje
02 – 03. LIGA I KUP BEOGRADA, 4. kolo Vazdušno oružje (rezultati)
09 – 10. FINALE KUPA SRBIJE- A program St. vazdušno oružje
16 – 17. PRVENSTVO SRBIJE – A program juniori,juniorke St. vazdušno oružje
20 – 28. SVETSKI KUP Nju Delhi, Indija ISSF program
23 – 24. II kolo Lige i Kupa Srbije – B pioniri/ke, kadeti/nje, ml.juniori/ke St. vazdušno oružje,
serijska vazdušna puška
Mart
02 – 03. PRVENSTVO SRBIJE– A program, seniori/ke St. vazdušno oružje
09 – 10. PRVENSTVO BEOGRADA – B program St. vazdušno oružje (rezultati)
16 – 17. III kolo Lige i Kupa Srbije – B pioniri/ke, kadeti/nje, ml.juniori/ke St. vazdušno oružje,
serijska vazd. puška
16 – 25 PRVENSTVO EVROPE Osijek, Hrvatska ISSF program
23 – 24. LIGA I KUP BEOGRADA, 5. kolo Vazdušno oružje (rezultati)
30 – 31. FINALE Lige i Kupa Srbije – B program kadeti/kadetkinje, ml.juniori/ke St. vazdušno oružje,
Serijska vazd. puška
April
06 – 07. PRVENSTVO SRBIJE  – B program St. vazdušno oružje
07 – 14 Međunarodno takmičenje Dortmund, Nemačka St. vazdušno oružje
12 – 14. Memorijal “Ištvan Poljanac” Beograd St. vazdušno oružje
13 – 14. PRVENSTVO BEOGRADA – B i C program Serijska vazdušna puška (rezultati)
18. Školsko prvenstvo Beograda Serijska vazdušna puška (rezultati)
19 – 21. I kolo Kupa Srbije-A, juniori/ke, seniori/ke MK oružje i PSP
23.04 -01.05. SVETSKI KUP Peking, Kina ISSF program
26. FINALE KUPA SSB  Beograd st.vazdušno oružje (rezultati)
Maj
01 – 05. Međunarodno takmičenje Plzenj, Češka ISSF program
 05. I kolo Kupa B (kadeti/kadetkinje) vazdušna puška 3 x 20
11 – 12. PRVENSTVO SRBIJE, B i C progam Serijska vazdušna puška
17 – 19. Evropska liga mladih, kvalifikacije Novi Sad Stand. vazdušno oružje
24 – 31. SVETSKI KUP Minhen, Nemačka ISSF program
25 – 26. LIGA  BEOGRADA, 6. KOLO  Beograd Vazdušno oružje 
Juni MK oružje i PSP
07 – 09. II kolo Kupa Srbije – A (juniori/juniorke, seniori/seniorke) i B (kadeti/kadetkinje) MK oružje, PSP i vazdušna puška 3 x 20
14 – 30. EVROPSKE IGRE Minsk, Belorusija ISSF program
15 – 16.
29 – 30. III kolo Kupa Srbije – A (juniori/juniorke, seniori/seniorke) i B (kadeti/kadetkinje) MK oružje, PSP i vazdušna puška 3 x 20
Juli
03 – 14. UNIVERZIJADA Napulj, Italija ISSF program
06 – 07. FINALE Kupa Srbije – A (juniori/juniorke, seniori/seniorke) i B (kadeti/kadetkinje) MK oružje, PSP i vazdušna puška 3 x 20
12 – 20. JUNIORSKI SVETSKI KUP Sul, Nemačka ISSF program
20 – 21, Reg. prvenstvo Beograda – A program MK oružje i PSP
22 – 29. Kamp perspektivnih strelaca – B program Karataš St. vazdušno oružje
Avgust
02 – 04. PRVENSTVO SRBIJE– A program, juniori/juniorke i B kadeti/kadetkinje MK oružje i vazdušna puška 3 x 20
07 – 11. Juniorsko takmičenje “Streljačke nade” Plzenj, Češka ISSF program
17 – 18. PRVENSTVO SRBIJE– A program, seniori/ke MK oružje i PSP
21 – 25. Gran pri Novog Sada Novi Sad ISSF program
26.08-03. 09. SVETSKI KUP Rio de Žaneiro,Brazil ISSF program
Septembar
31.08 – 01.09. Reg. Prvenstvo Beograda – B i C program Serijska MK puška
07 – 08.
12 – 23. PRVENSTVO EVROPE Bolonja, Italija ISSF program
14 – 15. Prvenstvo Srbije  – B i C program Serijska MK puška
21-22. Prvenstvo Srbije – C program, opšta kategorija Voj. puška, PAP
28-29. Prvenstvo Srbije – C program opšta kategorija Serijski pištolj VK
Oktobar
04 – 06. Finale Evropske lige mladih Mađarska St. vazdušno oružje
12 – 13. LIGA I KUP BEOGRADA, 1. kolo Vazdušno oružje
19 – 20. I kolo Kupa Srbije, A program St. vazdušno oružje
27 – 28. FINALE Kupa Srbije, C program Serijska vazdušna puška
Novembar
01 – 03. Valter kup Smederevo St. vazdušno oružje
08 – 10. Salona DC Open Solin, Hrvatska St. vazdušno oružje
09 – 10. II kolo Kupa Srbije, A program St. vazdušno oružje
FINALE SVETSKOG KUPA ISSF program
15 – 17. Međunarodno juniorsko i kadetsko takmičenje Njitra, Slovačka St. vazdušno oružje
16 – 17. Međunarodno takmičenje Beli Manastir, Hrvatska St. vazdušno oružje
20 – 23. Sajam sporta Beograd
22 – 24. Međunarodno takmičenje Mađarska Sr. vazdušno oružje
30.11 – 01.12. LIGA I KUP BEOGRADA, 2. kolo Vazdušno oružje
Decembar
30.11. – 01.12. Trofej Mladosti Zagreb St. vazdušno oružje
06 – 08. 44. Internacionalno prvenstvo Beograda Beograd St. vazdušno oružje
13 – 15. LIGA I KUP BEOGRADA, 3. kolo Vazdušno oružje
21 – 22. III kolo Kupa Srbije, A program St. vazdušno oružje