2021.

Kalendar takmičenja Streljačkog saveza Beograda za 2021. godinu (dokument u pdf formatu)

  JANUAR
? ISSF Gran pri, 10m, Ruše, Slovenija
16.01 – 17.01. 1. kolo Kupa SSS, B program, 10m, Smederevo (Smederevo)
23.01 – 24.01. Prvenstvo Beograda, A program, 10m, Beograd (NBGD – Ušće) Rezultati
30.01 – 31.01. Finale Kupa SSS, A program, 10m, Novi Sad
FEBRUAR
07.02. 4. kolo Lige i Kupa Beograda, 10 m Rezultati
13.02 – 14.02. Juniorsko prvenstvo Srbije , A program, 10m, Niš
20.02. 5. kolo Lige i Kupa Beograda, 10m Rezultati
20.02 – 21.02. Seniorsko prvenstvo Srbije , A program, 10m, Niš
26.02 – 08.03. PRVENSTVO EVROPE, 10m, ISSF program, Lohja, Finska – otkazano
27.02 – 28.02. 2. kolo Kupa SSS, B program, 10m Ivanjica
MART
06.03 – 07.03. Prvenstvo Beograda, B program, 10m Rezultati
13.03 – 14.03. 3. kolo Lige i Kupa SSS, B program, 10m, Smederevo
18.03 – 29.03. SVETSKI KUP, ISSF program, Nju Delhi (Indija)
20.03 – 21.03. PRVENSTVO SRBIJE, B program, 10 m, Smederevo
27.03 – 28.03. Finale Kupa SSS, B program, 10m (pioniri, kadeti, ml. juniori), Smederevo
APRIL
03.04 – 04.04. Vojvodina Kup, 10m, Novi Sad
11.04 Prvenstvo Beograda, B i C program, 10m, serijska vazdušna puška i pištolj Rezultati
16.04 – 17.04. 6. kolo Lige i Kupa Beograda, 10m – odloženo za 22-23.maj
16.04 – 27.04. SVETSKI KUP, ISSF Program, Čangvon (Južna Koreja) – odloženo
17.04 – 18.04. 1. kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m (jri/ke, sri/ke) , B program, 10m 3×20 (kti/nje), Novi Sad
24.04 – 25.04. 2. kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m (jri/ke, sri/ke) , B program, 10m 3×20 (kti/nje), Novi Sad
MAJ
01.05 – 02.05. Međunarodno takmičenje, ISSF program, Osijek (Hrvatska)
05.05 – 09.05. Međunarodno takmičenje, seniori-ke, ISSF program, Plzenj (Češka)
04.05 – 07.05. Kamp perspektivnih strelaca, vazdušno i MK oružje, Novi Sad
08.05 – 09.05. 3. kolo Kupa SSS, A program, 25m/50m (jri/ke, sri/ke)) , B program, 10m 3×20 (kti/nje), Novi Sad
15.05 – 16.05. PRVENSTVO SRBIJE, B i C program, 10m, serijska vazdušna puška i pištolj Guča (Dragačevo)
22.05. Šesto kolo Lige Beograda Rezultati
30.05. Finale Kupa Beograda
20.05 – 26.05. PRVENSTVO EVROPE, 10m, ISSF program, Osijek (Hrvatska) – novi termin
23.05 – 06.06. PRVENSTVO EVROPE, 25/50m, ISSF program, Osijek (Hrvatska)
JUNI
05.06 – 06.06. Prvenstvo Beograda A program, MK oružje i PSP Rezultati
10.06 – 13.06. Gran pri “Novi Sad 2021”, ISSF program, Novi Sad
19.06 – 20.06. SENIORSKO PRVENSTVO SRBIJE, A program, 25m i 50m, Novi Sad (Novi Sad 1790)
21.06 – 02.07. SVETSKI KUP, ISSF program, Baku (Azerbejdžan) otkazano
JULI
10.07 – 11.07.  Finale Kupa SSS, A program, 25m/50m, B program, 10m 3×20 Beograd (Novi Sad 1790) novi termin
17.07 – 18.07. PRVENSTVO SRBIJE A program, 25m/50m (jri/ke) , B program, 10m 3×20 (kti/nje), Novi Sad
23.07 – 08.08. OLIMPIJSKE IGRE, Tokio (Japan)
AVGUST
01.08 – 08.08. Kamp perspektivnih strelaca Srbije, B program, vazdušno oružje, Karataš
SEPTEMBAR
04.09 – 05.09. Prvenstvo Beograda, B i C program, 25/50/100m
11.09 – 12.09. PRVENSTVO SRBIJE, B i C program, 50m, serijska MK puška,Trstenik (SD Boško Petrović i SD Dragačevo)
18.09 – 19.09. PRVENSTVO SRBIJE, C program, 100m, vojnička puška i PAP, Trstenik (SD Boško Petrović i SD Dragačevo)
25.09 – 26.09. PRVENSTVO SRBIJE, C program, 25m, serijski pištolj VK, Vrbas (Univezal M)
25.09 – 10.10. JUNIORSKO PRVENSTVO SVETA, Las Palmas (Peru)
OKTOBAR
09.10 – 10.10. Memorijal Ištvan Poljanac, 10m, Beograd
16.10 – 17.10. 1. kolo Kupa SSS, A program, 10m, Novi Sad (Novi Sad 1790)
18.10 – 24.10. FINALE SVETSKOG KUPA, ISSF program, Baku (Azerbejdžan)
22.10 – 24.10. Međunarodno takmičenje Salona DC Open, 10m, Solin (Hrvatska)
23.10 – 24.10. 1. kolo Lige i Kupa Beograda, 10m
23.10 – 24.10. Finale Kupa Srbije, C program, serijska vazdušna puška, 10m, Pančevo
NOVEMBAR
12.11 – 14.11. Gran pri Smedereva i “Walther” kup, 10 m, Smederevo  – novi termin
12.11 – 14.11. Međunarodno takmičenje “Olimpijske nade” (juniori-ke, kadeti/kinje), 10m, Njitra, Slovačka
18.11 – 21.11. Sajam sporta, Beograd
19.11. – 21.11. Međunarodno takmičenje Hungarian open, 10m, Budimpešta (Mađarska)
20.11 – 21.11. 2. kolo Lige i Kupa Beograda, 10m – novi termin
27.11 – 28.11. 2. kolo Kupa SSS, A program, 10m, Niš (Niš 1881)
DECEMBAR
04.12 – 05.12. Međunarodno takmičenje Trofej Mladosti, 10m, Zagreb (Hrvatska)
04.12 – 05.12.  3. kolo Lige i Kupa Beograda, 10m
10.12 – 12.12. 46. Internacionalno prvenstvo Beograda, 10m, Beograd
18.12. – 19.12. ISSF Grand Prix, 10m, Osijek (Hrvatska)
25.12. – 26.12. 3. kolo Kupa SSS, A program, 10m, Beograd (Crvena Zvezda)