Drugo kolo Lige i Kupa: Šest repriza prvog kola

Sezona beogradskih takmičenja za mlađe kategorije nastavljena je na strelištu Novog Beograda Ušće, drugim kolom Lige i Kupa Beograda.

Šestoro strelaca su uspeli da „repriziraju“ trijumfe iz prvog kola održanog pre mesec dana.

Pobede u drugom su, kao i u prvom kolu, ostvarili: pionir Petar Posrkača (Policajac, serijska vazdušna puška), kadeti Aleksandar Nikolić (Novi Beograd Ušće, standardna vazdušna puška) i Zlatomir Marković (Zemun Centar, pištolj), kadetkinja Jovana Todorović (Novi Beograd, pištolj), mlađa juniorka Teodora Simić (Crvena zvezda, pištolj) i mlađi junior Vukašin Lazić (Kolubara, pištolj).

Serijska vazdušna puška

Pioniri: 1. Novi Beograd Ušće (Nikolić, Lužija, Pokimica) 499, 2. Kolubara 470, 3. Partizan 465… Pojedinačno: 1. Petar Posrkača (Policajac) 177, 2. Mateja Videnović (Resnik) 170, 3. Lazar Lužija (Novi Beograd Ušće) 169…

Plasman posle dva kola: 1. Novi Beograd Ušće 22 boda, 2. Partizan 21, 3. Kolubara 19… Pojedinačno: 1. Poskrača 177,0 krugova (prosek), 2. Tadija Tonić(Partizan) 169,5, 3. Vladimir Nikolić (Novi Beograd Ušće) 168,0…

Pionirke: 1. Partizan (J. Martinović, N. Martinović, Nikodinović) 509, 2. Crvena zvezda 495, 3. Kolubara 478… Pojedinačno: 1. Anja Nikodinović (Partizan) 185, 2. Tara Nježić 176, 3. Tamara Đapić (Crvena zvezda) 173…

Plasman posle dva kola: 1. Crvena zvezda 20 bodova, 2. Novi Beograd Ušće 20, 3. Kolubara 18… Pojedinačno:  1. Nježić 175,5 krugova (prosek), 2. Đapić  172,0, 3. Anja Knežević (Novi Beograd Ušće) 169,0…

Standardna vazdušna puška

Kadeti: 1. Aleksandar Nikolić (Novi Beograd Ušće) 580, 2. Petar Poskrača (Policajac) 540, 3. Jovan Draškoci (Novi Beograd Ušće) 538… Plasman za finale Kupa: 1. Nikolić 24 boda, 2. Tadija Tonić 14, 3. Aleksa Kuzmanov 12 (obojica Partizan)…

Mlađi juniori-kadeti: 1. Aleksa Mitrović (Novi Beograd Ušće) 590, 2. Stojan Stevanović (Policajac) 587, 3. Aleksandar Nikolić (Novi Beograd Ušće) 580… Plasman za finale Kupa: 1. Mitrović 18, 2. Aleksa Simović (N.Beograd Ušće) 18, 3. Aleksa Kukrkić (N. Beograd Ušće) 17

Kadetkinje: 1. Kristina Lazarević 393, 2. Anja Knežević 391 (obe Novi Beograd Ušće), 3. Mina Radojković (Crvena zvezda) 384… Plasman za Finale Kupa: 1. Knežević 22 boda, 2.Lazarević 20, 3. Tamara Đapić (Crvena zvezda) 16…

Mlađe juniorke-kadetkinje: 1. Marija Zavišić (Policajac) 396, 2. Kristina Lazarević 393, 3. Anja Knežević 391 (obe Novi Beograd Ušće)… Plasman za finale Kupa: 1. Zavišić 22 boda, 2. Knežević 20, 3. Lazarević 17…

Standardni vazdušni pištolj

Kadeti: 1. Zlatomir Marković (Zemun Centar) 537, 2. Jovan Jović (Novi Beograd Ušće) 523, 3. Dejan Jovanović (Zemun Centar) 498… Plasman za finale Kupa: 1. Marković 24, 2. Jović 20, 3. Sava Mitić (Kolubara) 15…

Mlađi juniori-kadeti:  1. Vukašin Lazić (Kolubara) 545, 2. Zlatomir Marković (Zemun Centar) 537, 3. Aleksa Plevnik (Kolubara) 533… Plasman za finale: 1. Lazić 24, 2. Marković 20, 3. Stefan Mijaljević (Policajac) 15

Kadetkinje: 1. Jovana Todorović (Novi Beograd Ušće) 362, 2. Anđela Stojanović (Crvena zvezda) 346, 3. Nađa Martinović (Partizan) 334… Plasman za finale: 1. Todorović 24, 2. Stojanović 20, 3. Milica Obradović (Kolubara) 15…

Mlađe juniorke – kadetkinje: 1. Teodora Simić (Crvena zvezda) 367, 2. Jovana Todorović (Novi Beograd Ušće) 362, 3. Anđela Stojanović (Crvena zvezda) 346… Plasman za finale: 1. Simić 24 boda, 2. Irena Đoković (Partizan) 15, 3. Nevena Marković (Zemun Centar) 14…

Print Friendly, PDF & Email